Акумулятори для Acura-CL

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Acura CL АКБ повинні вибиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на машинах цієї марки є велика кількість електроприладів, то рекомендується підбирати АКБ для Acura CL, що володіють великою ємністю і істотним пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

Якщо в автомобілі є потужна АКБ, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при великих температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед придбанням батареї на Acura в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Варто врахувати, що не всі автомобільні акумулятори для Acura CL підійдуть. Тому, важливо виконувати поради виробника перед тим, як купити його.

Підбір акумулятора на Acura CL

Щоб купити АКБ для своєї машини, і вона абсолютно відповідала транспортному засобу, враховуйте:

Одними з кращих АКБ на Акуру, залишаються німецька Варта та румунський Rombat. Вони відрізняються своєю надійністю, а також довгим терміном експлуатації, ці акумулятори можна віднести до преміальних. Вони якісно виконують свої функції не залежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті також доступний гарний вибір автомобільних батарей. Сюди відноситься продукція європейських та українських виробників BOSCHTAB  Forse. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення якості і ціни. До них ще можна віднести польські АКБ G-Pard і багато інших марок.

До бюджетних варіантів відносяться корейські Solite, Westa (Україна) та ін. На них можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь