Акумулятори для Acura-CDX

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Acura CDX повинні вибиратися індивідуально для кожного конкретного автомобіля. А у зв'язку з тим, що на машинах цієї марки є багато електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Acura CDX, що володіють високим пусковим струмом і значною ємністю. Мінімальне значення 70 Аг.

Якщо в автомобілі є потужна батарея, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при великих перепадах температури. До того ж, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед придбанням АКБ на Acura в Києві, Харкові або іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Acura CDX підходять. Тому, слід виконувати рекомендації виробника перш ніж купити його,.

Підбір акумулятора на Acura CDX

Щоб придбати повністю відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, варто брати до уваги:

Одними з кращих батарей на Акуру, залишаються Варта (Німеччина) і Rombat (Румунія). Такі акумулятори відносяться до серії преміальних, вони відрізняються тривалим терміном служби, а також надійністю. Ці АКБ ефективно виконують своє призначення не залежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні є також великий вибір автомобільних батарей. Сюди відноситься продукція європейського і українського виготовлення TAB, BOSCH, Forse і A-Mega. Це акумулятори з оптимальним поєднанням вартості та якості. Польські акумулятори G-Pard також до них відносять.

Недорогими варіантами АКБ можна вважати Westa, а також корейські Solite та інші. На них можна добре заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь